Biuro karier


Szanowni Państwo,

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Złotoryi prowadzi nabór:

    • stanowisko: stażysta / młodszy asystent / asystent / starszy asystent
    • w komórce organizacyjnej: Sekcja Epidemiologii w Oddziale Nadzoru Bieżącego
    • w pełnym wymiarze czasu pracy
    • główne obowiązki: 

- monitorowanie sytuacji epidemiologicznej w zakresie chorób zakaźnych i zakażeń

- sprawowanie nadzoru nad stanem sanitarnym podmiotów leczniczych (zakładów opieki zdrowotnej i innych zakładów świadczących usługi medyczne)

- sprawowanie nadzoru nad realizacją programu szczepień ochronnych oraz gospodarka szczepionkami

- sporządzanie informacji, analiz i sprawozdań w zakresie zadań realizowanych przez Sekcję Epidemiologii.

więcej informacji w załączniku...

[ZAŁĄCZNIK]

 


Szanowni Państwo,

w związku z organizacją punktu szczepień masowych w Złotoryi, zwracamy się z prośbą do studentów Wyższej Szkoły Medycznej w Legnicy wykonujących zawód pielęgniarki, położnej, higienistki, ratownika medycznego, którzy chcieliby w ramach umowy cywilnoprawnej świadczyć usługi medyczne w ramach takiego punktu. Punkt mieści się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotoryi, będzie funkcjonować codziennie w godz. 10-18, w trybie dwuzmianowym (od godz. 10 do godz. 14, od godz. 14 do godz. 18)

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o kontakt z Pawłem Kochanowskim – koordynatorem ds. szczepień, tel. 502 429 426

[ZAŁĄCZNIK]

 


Szanowni Państwo,

w związku z nasilającą się w ostatnich tygodniach epidemią SARS-CoV-2, a tym samym koniecznością organizacji kolejnych miejsc dla zakażonych pacjentów poprzez między innymi rozszerzenie bazy łóżkowej w Szpitalu Tymczasowym przy ul. Rakietowej 33 we Wrocławiu, zapraszamy do współpracy pracowników Uczelni w szczególności pielęgniarek/położne/ratowników medycznych, chcących pomagać innym oraz służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy w Szpitalu Tymczasowym.

W przypadku wyrażenia woli przystąpienia do zespołu prosimy o przekazanie swoich deklaracji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podanie o pracę, CV, prawo wykonywania zawodu, dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej, dodatkowe kwalifikacje). Oferujemy umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę cywilno-prawną.

Osoba do kontaktu Pani Małgorzata Gdesz - numer telefonu 662 232 559.

 


Szanowni Państwo,

w załączeniku przesyłamy ofertę dedykowaną dla pielęgniarek i położnych, które w ramach dodatkowej pracy zechcą podjąć wyzwanie i wziąć udział w projekcie, udzielania informacji pacjentom w ramach teleporady. W załączniku znajdują się wstępne i bardzo robocze informacje dotyczące wymogów jakie są brane pod uwagę w projekcie i jeśli osoby będą zainteresowane proszę o przesłanie wykazu osób chętnych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na bardzo ograniczony czas i ograniczoną liczbę (500 osób z terenu całej Polski) proszę o wstępne deklaracje do 9.04.2021.

[ZAŁĄCZNIK]