Informacja

Rektor Wyższej Szkoły Medycznej w Legnicy informuje o zasadach funkcjonowania Uczelni o pracowników uczelni w czasie trwania stanu epidemi COVID-19 w Polsce:

1) Postępowanie i realizacja programu kształcenia wg. rozporządzenia Mistra Nauki i Szkolnictwa Wyższego - kształcenie na odległość.

2) Uwagi i zapytania dotyczące warunków i zmian zasad funkcjonowania uczelni można kierować na anastępujące adresy poczty elektronicznej:

- Dziekanat:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Dziekan: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Rektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3) Studenci przekazują do sprawdzenia, konultacji lub oceny opracowane treści w formie pisemnej wyłacznie drogą elektroniczną na adresy podane przez prowadzących zajęcia.